درباره ما

درباره ما

درباره ما

شرکت کیان پارت گستر (KPG) با مدیریت اقای نادر باقری با سابقه فعالیت 21 ساله در زمینه قطعات خودرو از سال 1390 فعالیت خود را به صورت متمرکز و گسترده در زمینه واردات ، تامین و توزیع قطعات خودرو های سواری (ایساکو و سایپا) در اصفهان و سراسر کشور اغاز نمود و از سال 1393 در زمینه واردات برند های معتبر به صورت مستقیم اقدام نمود.

از انجا که یکی از اساسی ترین معیارها برای فعالان بخش قطعات خودرو تکمیل بودن سبد کالا ، به روز بودن این سبد و کیفیت قطعات می باشد ، شرکت کیان پارت گستر از ابتدا با تکیه بر اصل مشتری مداری ، مجموعه ای کامل از برند های معتبر قطعات خودرو را به صورت مستقیم در سبد کالایی خود قرار داد و همواره در جهت تکمیل و به روز بودن این سبد گام بر می دارد.

از جمله برندهای معتبر موجود در سبد کالایی شرکت عبارت اند از: دیناپارت ، جهان پارت ، عظام , VALEO , HIC ، BFA ، GISP ، KIEK , NE ، مدرن ، AP ایتالیا ، فراسلی ، اتوبیکو ، مجد ، رفیلکس ، کارتک ...

با توسعه و عملکرد مناسب شرکت و نیرو های مجرب و کار آزموده تعداد مشتریان افزایش چشم گیری داشته اند و این امر رو به گسترش در سایر اهداف شرکت کیان پارت گیتی گستر بوده است و هم اکنون شرکت سبد کالایی کاملی از قطعات یدکی خورو را ارائه می نمایند و روز به روز به تکامل سبد کالایی اش می اندیشد.

۵ دیدگاه ها
کد امنیتی