فروش انواع قطعات خودرو - لوازم یدکی - فروش قطعات ایران خودرو و سایپا

درباره کیان پارت گیتی گستر (KIAN PART GITY GOSTAR)

شرکت کیان پارت گیتی گستر (KPG) با مدیریت جناب آقای نادر باقری با سابقه فعالیت 21 ساله در زمینه قطعات خودرو از سال 1390 فعالیت خود را به صورت متمرکز و گسترده در زمینه واردات ، تامین و توزیع قطعات خودرو های سواری (ایساکو و سایپا) در اصفهان و سراسر کشور اغاز نمود و از سال 1393 در زمینه واردات برند های معتبر به صورت مستقیم اقدام نمود.

ادامه مطلب

سبد کالایی محصولات

گروه کیان پارت گیتی گستر از برند های معتبر قطعات خودرو را به صورت مستقیم در سبد کالایی خود قرار داده و همواره در جهت تکمیل و به روز بودن این سبد گام بر می دارد.

سلامت خودرو شما

گروه کیان پارت گیتی گستر بر این باور است که قطعات با کیفیت تاثیر چشم گیری در افزایش ایمنی و عمر خودرو دارد به همین جهت  از برند های معتبر قطعات خودرو در سبد کالایی خود قرار داده است. 

پشتیبانی 

پشتیبـانی هر محصـول یکی از مهــم تـرین نقــاط قوت آن محسوب می گردد. محصول بـدون پشتیبانی نمی تواند برای استفاده کنندگان قابل اتکا و مورد اعتماد باشد. گروه کیان پارت گیتی گستر با هدف افزایش رضایت مندی مشتریان خود برای ارایه خدمـات پشتیبـانی بـه موقع، مناسب و موثر تاکید دارد. از این رو مرکز پشتیبانی همیشه مورد توجه مدیریت شرکت نیز بوده است.